Oferta edukacyjna

Szkolenia, warsztaty, konsultacje

Konsultacje

Szkolenia

Warsztaty

Konsultacje

Wiem dużo o ceramice, metodach jej projektowania, technologii produkcji. Doświadczyłam na własnej skórze pułapek i problemów na drodze do własnego produktu. Umiem wycenić koszty i zaplanować działania tak, żeby nie tylko stworzyć piękny przedmiot według swojego pomysłu, ale też trafić z nim w potrzeby rynku i osiągnąć sukces sprzedażowy. Nauczyłam się tego przez lata pracy i dzięki popełnieniu tysiąca błędów we własnych projektach. Teraz dzielę się tą wiedzą w formie konsultacji.

Konsultacje u mnie pozwolą ci oszczędzić wiele czasu i pieniędzy oraz uniknąć błędnych decyzji.

Szkolenia

Moja oferta szkoleniowa jeszcze nie jest gotowa. Pracuję nad nią bo wiem, że moje doświadczenie jest unikalne, a wiedza, którą zdobyłam, trudna do zdobycia. Będę chciała podzielić się swoim doświadczeniem zarówno ceramicznym jak i związanym z rozwojem i wprowadzaniem na rynek produktu. Chodzą mi po głowie takie tematy jak powadzenie projektów w duchu Wabi Sabi czy warsztaty projektowania przedmiotów z ceramicznych od koncepcji do prototypu.

Chcesz razem ze mną przetestować szkolenie? Napisz do mnie. Dla pierwszych klientów będę miała bardzo atrakcyjne ceny.

 

Letnie warsztaty ceramiczne

Prowadzę letnie warsztaty ceramiczne w Ponurzycy. Od 2014-go roku uczę lepienia, toczenia, szkliwienia i wypalania. Pomagam uporządkować wiedzę o ceramice, tłumaczę kiedy glina pęka i jak dobrać odpowiedni materiał do wybranej techniki. Plener trwa zawsze tydzień i przyjmuję na niego maksymalnie osiem osób.

Najbliższy plener odbędzie się w drugiej połowie lipca 2018 roku.

Dlaczego ja

Lubię i umiem uczyć. Przekazuję wiedzę w sposób uporządkowany i dostosowany do poziomu zaawansowania ucznia. Wprowadzam w tajniki ceramiki osoby zupełnie początkujące,  a średnio zaawansowanym pomagam uzupełnić luki w wiedzy i rozwinąć skrzydła. Uczę lepienia, toczenia i wypalania ceramiki. Tłumaczę czym jest porcelana, kamionka i fajans, czym się różnią szkliwa od angob i czym tak naprawdę jest tajemnicze „raku”.

Jestem „dwuklasowcem”: ceramik i projektant. Wiedzę na temat technologii ceramicznych łączę z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu serwisów internetowych i praktyczną wiedzą na temat produktu, brandingu i marketingu internetowego.

 

Napisz do mnie

Odpowiadam na wszystkie maile.

Czasem trzeba chwilę poczekać, bo mam ręce w glinie.